قوانین ثبت نام در آموزشگاه برنامه نویس

قوانین ثبت نام در آموزشگاه برنامه نویس

قوانین ثبت نام در دوره های آموزشی آموزشگاه برنامه نویس

 1. ماده یک - تشکیل کلاس ها منوط به رسیدن تعداد نفرات ثبت نام شده در کلاس است. حد نصاب تشکیل هر کلاس حداقل 8 نفر می باشد. در صورت نرسیدن تعداد ثبت نام ها به حد نصاب در تاریخ اعلام شده برای تشکیل کلاس ممکن است تاریخ شروع کلاس تمدید شود.

 2. ماده دو - در صورتی که کلاسی کلا کنسل شده و قرار نباشد تشکیل شود شهریه پرداختی به دانشجو مسترد می گردد.
  موارد دیگر مانند تمدید زمان شروع کلاس شامل استرداد شهریه نمی شود.

 3. ماده سه - عدم شرکت در کلاس ها و یا انصراف از شرکت در دوره توسط دانشجو، دلیل بر عدم تسویه شهریه، و یا استرداد شهریه نیست.

 4. ماده چهار - کلاس های آموزشی راس ساعت تعیین شده برگزار می شود، بدیهی است تاخیر دانشجویان موجب عدم استفاده مطلوب از دوره می شود.

 5. ماده پنج - دوره های آموزشگاه برنامه نویس در زمان های معین شده و بدون در نظر گرفتن تعطیلات رسمی برگزار می شود.

 6. ماده شش - در صورتیکه جلسه ای از کلاس برگزار نشود 24 ساعت قبل از طریق ارسال پیامک به تلفن همراه ثبت شده در سایت، به دانشجو اطلاع داده می شود. در صورت عدم دریافت پیامک به دلیل در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه و یا مسدود بودن پیامک های تبلیغاتی برای شماره دانشجو، هیچ مسئولیتی به عهده آموزشگاه نیست.

 7. ماده هفت - فیلمبرداری از کلاس و Capture کردن مانیتور ممنوع می باشد. فایل های مربوط به مثال ها و صداهای ضبط شده توسط استاد بعد از هر جلسه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

 8. ماده هشت- دانشجویانی که بیش از 2 جلسه غیبت داشته باشند، از دوره مذکور حذف خواهند شد.

 9. ماده نه- آموزشگاه برنامه نویس همواره از برجسته ترین و مطرح ترین اساتید استفاده می کند، در صورتیکه دانشجو به هر دلیلی از مطالب کلاس بهره نبرد، مسئولیتی به عهده استاد و آموزشگاه نمی باشد.

 10. ماده ده- در صورت  ایجاد خسارت در اموال و سیستم های آموزشگاه (نرم افزار و سخت افزار) دانشجو متعهد به پرداخت خسارت تعیین شده از طرف آموزشگاه می باشد.

 11. ماده یازده - ثبت نام دانشجو در دوره های آموزشی، به معنای پذیرش موارد فوق بوده و دانشجو تعهد می نماید شهریه دوره آموزشی را بعد از ثبت نام به صورت کامل پرداخت نماید.

picture
picture

نظر دانشجویان دوره های قبلی
 نظر افرادی که قبلا در این دوره ها شرکت کرده اند  را بدانید.

بهترین ملاک برای قضاوت درباره کیفیت خدمات آموزشی ما نظرات مخاطبینی است که قبلا از این خدمان استفاده کرده اند. ادامه »

picture

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت خدمات آموزشی ما موفقیت افرادی است که با ما همراه بوده اند..

Fusce vehicula dignissim ligula. Vestibulum sit amet neque eu neque suscipit consequat quis vel risus. Vestibulum vehicula purus nec dui accumsan fermentum. Read More »

picture

انواع دوره های آموزشی
دوره های آموزشی ما به دو حالت کلی فشرده و طولانی مدت برگزار می شود.

Fusce vehicula dignissim ligula. Vestibulum sit amet neque eu neque suscipit consequat quis vel risus. Vestibulum vehicula purus nec dui accumsan fermentum. Read More »